Aquapark AquaRelax je unikátne vodné dielo v centre Dolného Kubína. Jeho dominantou je Vodný svet  s ponukou  vodných atrakcií rôzneho druhu. V letnej sezóne majú návštevníci aquaparku k dispozícii aj vonkajší areál. Trávnatá plocha s rozlohou 200 m²  v prírodnej scenérii ponúka detský bazén, športové ihriská a zapožičanie športových potrieb, nafukovacie atrakcie, lezeckú stenu, lanový park, detské ihrisko, šliapacie káry, slnečnú terasu s ležadlami a bufet s občerstvením.

Bazény

Plavecký bazén

Je to ideálne miesto pre Vaše oddychové, ale aj profesionálne plávanie, organizovanie plaveckých pretekov, sústredení, školských plaveckých kurzov aj pre tie najmenšie deti.

Dĺžka: 25 m.

Šírka: 15 m.

Hĺbka: od 1,05 m do 2,00 metrov.

Teplota vody: 27°C.

Počet dráh: 6.

Relaxačný bazén

Vodný svet ponúka pre návštevníkov vodné atrakcie rôzneho druhu.

Veľký multifunkčný bazén pod základňou pyramídy s dĺžkou 26 metrov a šírkou 19 metrov. Hĺbka bazéna je od 110 do 130 cm. Teplota vody je 32 °C.

Súčasťou bazénu a jeho okolia sú bublinkovače, masážna lavica pre 6 osôb, 3 masážne sprchy, vodný hríb, 6 masážnych trysiek, divoká rieka, hojdací záliv, ostrov, 2 vírivé vane s teplotou vody 36 °C, 4 vyhrievané lavice, 200 lehátok, 2 fontánky s pitnou vodou , 2 tobogány, dvoj šmykľavka NIAGARA a relaxačná terasa na opaľovanie v letnej sezóne.

Zdroj: http://www.aquakubin.eu

Comments are closed.